نظرسنجی

نظر شما راجع به ساختار و محتوی پایگاه اطلاع رسانی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی چه می باشد؟
ثبت نظر شما  نمودار نظرسنجی
آمار کاربران

Membership عضویت :
User Count همه کاربران سایت: 2

People Online افراد انلاین:
Visitors بازدیدکنندگان: 0
Members کاربران: 0
Online Now انلاین:
آمار بازدید

تعداد بازديد امروز : 1346
تعداد بازديد ديروز : 1573
تعداد بازديد ماه جاری : 123388
تعداد بازديد ماه گذشته : 66321
تعداد بازديد كل : 588855

اوقات شرعی

امروز :
هجری شمسی
هجری قمری
میلادی

اوقات شرعی:
اذان صبح :
طلوع آفتاب :
اذان ظهر :
غروب آفتاب :
اذان مغرب :
نیمه شب شرعی :

 

اخبار

- 1393 تير 11 چهارشنبه

اولين جلسه كميسيون تحول اداري استانداري در سال 1393

اولين جلسه كميسيون تحول اداري استانداري در سال 1393 راس ساعت 9 صبح با قرائت قرآن كريم و به رياست آقاي عليپور  معاون محترم توسعه مديريت و منابع انساني استاداري و با حضور ساير اعضاء محترم در سالن جلسات امام علي (ع) تشكيل گرديد.

در ابتداي جلسه آقاي جليل خاني ضمن تبريك حلول ماه مبارك رمضان ، به تشريح تشكيلات و ساختار كميسيون تحول اداري پرداختند و توضيحاتي در خصوص دستورات جلسه ارائه نمودند.

سپس آقاي عليپور توضيحاتي در خصوص 30 برنامه تحول اداري بيان داشته و متذكر شدند كه لازمه هر برنامه مداومت آن برنامه مي باشد و تاكيد فرمودند كه برنامه تعالي سازماني استانداري در سطوح بالاتر دنبال شود .

سپس آقاي عليپور  ضمن تاكيد به اهميت اجراي 30 برنامه تحول در استانداري از همه اعضاء خواستند تا با تلاش بيشتر در تحقق برنامه هاي اصلاح نظام اداري گامهاي عملي در استانداري برداشته شود.

 

- 1393 تير 03 سه شنبه

جلسه هم انديشي منطقه 3

جلسه هم انديشي  منطقه 3 با حضور استانهاي اذربايجانشرقي- اردبيل و كردستان با حضور معاونين محترم توسعه مديريت و منابع انساني جناب آقاي عليپور  -مديران كل  فناوري اطلاعات ارتباطات و امنيت -  منابع انساني و تحول اداري روز سه شنبه مورخ 3/4/93 به ميزباني  استان زنجان در سالن امام علي استانداري زنجان تشكيل گرديد.

- 1393 خرداد 20 سه شنبه

سي و چهارمين جلسه کارگروه پیشخوان خدمات دولت

سي و چهارمين جلسه کارگروه پیشخوان خدمات دولت استان زنجان با رياست معاون محترم توسعه مدیریت ومنابع انسانی جناب آقای علیپور، و مديركل دفتر فناوري اطلاعات ارتباطات و امنيت سركارخانم مهندس فتحعلي بيگلو و اعضاي كارگروه و ساير مدعوين در روز سه شنبه مورخ 20/3/93  راس ساعت 9صبح درسالن ولايت استانداري تشكيل گرديد

دستور جلسه:

  1. بررسي اقدامات صورت گرفته اداره ثبت احوال
  2. بررسي اقدامات صورت گرفته سازمان تامين اجتماعي
  3. بررسي درخواستهاي واصله به دبيرخانه4
  4. بررسي پيشنهادات دبيرخانه  در جهت افزايش خدمات و نظارت بيشتر
- 1393 خرداد 03 شنبه

راه اندازي سيستم ويدئو كنفرانس

 اولین جلسه راه اندازی سیستم ویدئو کنفرانس و وب کنفرانس در استانداری زنجان جهت استفاده در جلسات درون سازمانی و مابین ساختمانها و فرمانداریها و بخشداریهای تابعه , آزمایش و بررسی مشکلات و نواقصات آن ، روز 5 شنبه مورخ 1/3/1393 در دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت و 8 فرمانداری و با حضور جناب آقای علیپور معاون محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی و سرکار خانم فتحعلی بیگلو مدیرکل محترم دفتر برگزار گردید. در این جلسه که با کیفیت نسبتا مطلوب و قابل قبولی نیز برگزار گردید، مقرر شد که نسبت به برآورد تجهیزات مورد نیاز هر فرمانداری جهت راه اندازی این سیستم، توسط دفتر فناوری اطلاعات اقدام گردد.
- 1393 ارديبهشت 31 چهارشنبه

ضوابط دست و پا گیر مانع توسعه دستگاه‌های اجرایی می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار زنجان گفت: ضوابط دست و پا گیر مانع توسعه دستگاه‌های اجرایی می‌شود.

12345678910 انتها