دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
جستجو

نظرسنجی

نظر شما درخصوص ساختار و محتوی پایگاه اطلاع رسانی معاونت چه می باشد؟ثبت نظر   نمودار نظرسنجی
اوقات شرعی

اخبار

- یکشنبه, 04 بهمن,1394

ستاد دهه فجر استان تشکیل جلسه داد

مهندس انصاری، دهه فجر را فرصت مغتنمی برای مرور مجدد آرمانها و اهداف امام خمینی(ره) دانست و اظهار داشت: باید اهداف نظام و انقلاب را برای نسل جدید تبیین نموده و زمینه ارتباط و آشنایی بیشتر آنها با آرمانهای انقلاب را فراهم نماییم.

 

- چهارشنبه, 16 دی,1394

49 شركت دانش بنياد در استان فعاليت دارد

عليپور معاون توسعه مديريت و منابع انساني در مراسم معارفه رييس بنياد نخبگان استان ايجاد اين بنياد در سال 1389 را از رويكردهاي مطلوب جامعه علمي و پژوهشي كشور تلقي نمود و گفت :با تاسيس بنياد نخبگان كه با هدف شناسايي و حمايت نخبگان كشور صورت پذيرفت زمينه حمايت پژوهشگران ونخبگان تسهيل شد. 

 

- چهارشنبه, 09 دی,1394

پژوهش و طرح های دانش بنیان یکی از منابع تولید ثروت در کشور

علیپور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار در جلسه تجلیل از برگزار کنندگان هفته پژوهش استان، پژوهش و طرح های دانش بنیان را یکی از منابع تولید ثروت در کشور دانست که می تواند در آینده نزدیک جایگزین نفت خام برای ارائه به جهان و تولید سرمایه ملی باشد.
- دوشنبه, 16 آذر,1394

تاکید معاون استاندار بر ضرورت حفظ پایداری شبکه و اینترانت در ایام انتخابات

مهندس عادل علیپور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری درجلسه هماهنگی کمیته فناوری اطلاعات استانداری با مدیران شرکت مخابرات استان بر ضرورت حفظ پایداری شبکه و اینترانت بویژه در ایام برگزاری انتخابات تاکید نمود و رفع نواقص موجود با همکاری شرکت مخابرات استان را خواستار شد.
- یکشنبه, 08 آذر,1394

چهل و نهمین جلسه کارگروه پیشخوان خدمات دولت استان

چهل و نمهمین جلسه کارگروه پیشخوان خدمات دولت استان به ریاست جناب آقای علیپور معاونت محترم توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری  روز یکشنبه مورخ 94/9/8 برگزار گردید.

- چهارشنبه, 04 آذر,1394

بهره برداری طرحهاي راه آهن سرچم و نیک پی

با حضور مهندس راشدي  معاون امور مسافري راه آهن جمهوري اسلامي ايران و عادل علیپور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری ، نمازخانه و سرویس های بهداشتی ایستگاههای راه آهن سرچم و نیک پی به بهره برداری رسید.

- چهارشنبه, 20 آبان,1394

برگزاری جلسه بررسی اقدامات مربوط به پروژه GNAF

جلسه بررسی اقدامات مربوط به پروژه GNAF روز چهارشنبه مورخ 20/8/94 برگزار گردید

- دوشنبه, 27 مهر,1394

چهل و هفتمین جلسه کارگروه پیشخوان خدمات دولت استان زنجان

چهل و هفتمین جلسه کارگروه پیشخوان خدمات دولت استان زنجان به ریاست جناب آقای علیپور معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری روز دوشنبه مورخ 27/7/94 در محل دفتر معاونت برگزار گردید.

- یکشنبه, 19 مهر,1394

بانوان نقش کلیدی در توسعه جامعه دارند

علیپور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گفت: زنان بخش قابل توجهی از جامعه را تشکیل می دهند و همواره هم درون خانواده و هم در اجتماع نقش کلیدی در توسعه جامعه ایفا می کنند.

- ﺳﻪشنبه, 14 مهر,1394

جلسه هم اندیشی مسئولین دفاتر پیشخوان خدمات دولت جدید التاسیس

جلسه هم اندیشی مسئولین دفاتر پیشخوان خدمات دولت جدید التاسیس به ریاست آقای علییور مورخ 94/7/13 برگزار گردید.

- دوشنبه, 13 مهر,1394

اولین جلسه طرح های کلان ملی فناوری و نوآوری

اولین جلسه طرح های کلان ملی فناوری و نوآوری به ریاست جناب آقای علیپور معاون محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری روز یکشنبه مورخ 94/7/12تشکیل گردید.

123